Dažnai užduodami klausimai

Kas yra Dedikuota komanda?

Dedikuota komanda, skirtingai nei standartinis darbų paskirstymas partneriams (outsourcing), suteikia daug daugiau kontrolės ir galimybės įtakoti darbo procesus. Mūsų IT specialistai visą bendradarbiavimo laikotarpį dirbs tik su Jumis ir Jūsų projektais. 100 proc. efektyvumo, jokio blaškymosi, jokių papildomų projektų – susikaupimas ir dėmesys tik Jums.

Kodėl verta rinktis Dedikuotą komandą?

Dedikuoti IT specialistai – efektyvi galimybė išplėsti savo IT profesionalų komandą.

Patyrę programuotojai, sistemų architektai, UI/UX specialistai ir projektų vadovai pasiruošę greitai prisijungti prie Jūsų ir išspręsti sudėtingiausius uždavinius.

100 % efektyvumas ir ilgalaikiškumas

Dedikuota komanda, skirtingai nei standartinis darbų paskirstymas partneriams (outsourcing), suteikia daug daugiau kontrolės ir galimybės įtakoti darbo procesus. Mūsų IT specialistai visą bendradarbiavimo laikotarpį dirbs tik su Jumis ir Jūsų projektais.

Naudojami techniniai sprendimai leis rengti video konferencijas kasdien, spręsti iškilusius klausimus efektyviai ir greitai, taip, tarsi visi būtumėte viename ofise, toje pačioje šalyje.

Greita plėtra ir jokio streso

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą ir išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos. Jums nereikia rūpintis įmonės steigimu kitoje šalyje, domėtis tos šalies teisine baze, įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Visą tai mes jau esame atlikę ir siūlome Jums pasinaudoti mūsų sukurta infrastruktūra.

Pradėkite dirbti iškarto su savo dedikuota komanda.

Efektyvus išlaidų mažinimas

Dirbant su dedikuota komanda, nereikia jokios papildomos infrastruktūros ar personalo. Jūsų įmonė gaus projekto vystymui reikalingus, aukščiausio lygio IT specialistus ir visą jų darbo laiką, skirtą tik jums be jokių papildomų išlaidų.

Jums nereikės rūpintis techniniais sprendimais, darbo vietų įkūrimu, buhalterių ar administratorių samdymu ir be abejo jų išlaikymu. Investicijos jūsų verslo plėtrai bus žymiai mažesnės, o tik į esminius darbus sutelktas dėmesys duos greitesnių rezultatų.

Kaip formuojama Dedikuota komanda?

Dedikuota komanda nėra standartinis darbų perleidimas partneriams (angl. outsourcing), kaip daugelis gali pamanyti. Pasirinkus dedikuotos komandos formavimo paslaugą, Jūs tiesiogiai dalyvaujate jos sukūrime – renkatės ir testuojate siūlomus kandidatus.

Jums bus pateikti geriausiai Jūsų keliamus kvalifikacijos reikalavimus atitinkantys kandidatai, su kuriais galėsite pasikalbėti tiesiogiai ir/ar pateikti jiems testines užduotis. Jūs patys išsirinksite reikiamus komandos narius.

Kaip dirba Dedikuota komanda ?

Visą numatytą laikotarpį Jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jums patogiu metu, galite bendrauti Skype, Slack ar kitomis programomis, tiesiogiai skirstyti užduotis ir gauti atsakymus apie užduočių būkles.

Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja jūsų projektų planavime ir projektavime.

Komandiruotės

Kiekvienas darbuotojas, iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į Jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100 % ir gali drąsiai būti pristatomi kaip Jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai. Kad ryšiai būtų dar tvirtesni, skatiname ir gyvus susitikimus. Juos galime organizuoti Jūsų įmonės ofisuose, forminant komandiruotes dedikuotos komandos nariams, kurie reikiamu metu ir reikiamam terminui atvyks pas Jus arba Jūsų visada lauksime pas mus, jaukiame „Inkodus“ ofise.

Kuo rūpinasi UAB „Inkodus“?

Mūsų darbas yra pasirūpinti, jog jums nereikėtų užsiimti ofiso įrengimu ir priežiūra, administracijos darbuotojų ir IT specialistų socialinės gerovės užtikrinimu, bei motyvuojančios aplinkos kūrimu. Visą tai padarysime mes ir užtikrinsime kokybiškas darbo sąlygas Jūsų dedikuotai komandai.

Kiek kainuoja Dedikuota komanda?

Vieną kartą per mėnesį Jums bus pateikta sąskaita, kurioje jau bus įskaičiuotos dedikuotos komandos narių algos ir mokesčiai, taip pat bus įtraukta minimali komandos išlaikymo marža ir kitos būtiniausios išlaidos.

Visos sąlygos, įkainiai ir atsakomybės yra sutariamos iš anksto ir patvirtinamos bendradarbiavimo sutartyje, todėl turite galimybę nuolatos planuoti ir valdyti įmonės sąnaudas.

Kaip užsisakyti Dedikuotą komandą?

Pradėti bendradarbiauti labai paprasta:

  1. Užpildykite trumpą užsakymo formą mūsų interneto svetainėje arba kreipkitės į mūsų įmonės atstovus tiesiogiai telefonu ar el. paštu.
  2. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir suteiks visą reikalingą informaciją.
  3. Per nustatytą terminą Jums bus pateikti kandidatų gyvenimo aprašymai.
  4. Turėsite galimybę pabendrauti su dominančiais profesionalais ir atlikti testines užduotis.
  5. Pasirašomos sutartys ir pradedamas darbas.
  6. Visiems naujiems dedikuotos komandos nariams nustatomas bandomasis laikotarpis, kurio metu galėsite lengvai nutraukti sutartį. Taip pat visi Jūsų komandos nariai pasirašo nekonkuravimo, intelektinės nuosavybės ir konfidencialumo sutartis, todėl Jūs galėsite jaustis saugiai dėl savo komercinių paslapčių.

Ar tai saugu?

Visiškai. Visais atvejais yra sudaroma bendradarbiavimo sutartis, kurioje numatomos visos jūsų išlaidos ir bendradarbiavimo sąlygos. Su dedikuotos komandos nariais pasirašoma konfidencialumo sutartis. Visi nauji komandos nariai turės 3 mėnesių bandomąjį terminą, kurio metu, galėsite lengvai sustabdyto bendradarbiavimą.

Kas yra Inkodus?

UAB „Inkodus“ – lietuviško kapitalo informacinių technologijų įmonė orientuota į Europą, įkurta 2012 metais.  Veiklą pradėjome kaip aukštos kokybės programavimo ir technologinius sprendimus teikianti įmonė. Visgi, atsižvelgę į klientų poreikius, šią kryptį pakoregavome ir šiuo metu buriame pačius geriausius IT profesionalus, teikdami savo klientams dedikuotų komandų paslaugas.

Pagrindinis mūsų tikslas – patenkinti klientų lūkesčiai, todėl didžiuojamės, kad galime savo klientams pasiūlyti ilgalaikius santykius ir profesionalias paslaugas.

Didžiausia mūsų įmonės vertybė – žmonės esantys mūsų komandoje. Rūpinamės jų gerove ir palankiomis darbo sąlygomis taip garantuodami visada motyvuotus darbuotojus svarbiausiems Jūsų įmonės projektams.

UAB „Inkodus“ direktorius yra Robertas Kaunas Linkedin