Mūsų paslaugos

Dedikuota IT komanda

Greita plėtra | Išlaidų mažinimas | Jokio streso dėl personalo

Kas ta dedikuota komanda?

Dedikuoti IT specialistaiefektyvi galimybė išplėsti savo IT profesionalų komandą. Patyrę programuotojai, sistemų architektai, UI/UX specialistai, projektų vadovai pasiruošę greitai prisijungti prie Jūsų ir įgyvendinti sudėtingiausius uždavinius.

Dedikuota komanda, skirtingai nei standartinis darbų paskirstymas partneriams (outsourcing), suteikia daug daugiau kontrolės ir galimybės įtakoti darbo procesus. Mūsų IT specialistai visą bendradarbiavimo laikotarpį dirbs tik su Jumis ir Jūsų projektais. 100 proc. efektyvumo, jokio blaškymosi, jokių papildomų projektų – susikaupimas ir dėmesys tik Jums.

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos Jums nereikia rūpintis įmonės steigimu kitoje šalyje, domėtis tos šalies teisine baze, įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Visą tai mes jau esame atlikę ir siūlome Jums pasinaudoti mūsų sukurta infrastruktūra – ofisu, darbo vietomis, administracijoje dirbančių žmonių paslaugomis. Visiems mūsų įmonės darbuotojams užtikriname patogią darbo vietą ir darbingą aplinką, tad jums telieka jūsų pagrindinė veikla – IT projekto plėtra ir tiesioginis bendravimas su jums dedikuotų IT profesionalų komanda.

Greita ir sklandi plėtra taupanti jūsų įmonės kaštus. Dirbant su dedikuota komanda, jūsų įmonė gaus projekto vystymui reikalingus, aukščiausio lygio IT specialistus ir visą jų darbo laiką, skirtą tik jums be jokių papildomų išlaidų. Jums nereikės rūpintis techniniais sprendimais, darbo vietų įkūrimu, buhalterių ar administratorių samdymu ir be abejo jų išlaikymu. Tad investicijos jūsų verslo plėtrai bus žymiai mažesnės, o tik į esminius darbus sutelktas dėmesys duos greitesnių rezultatų.

Atsiųskite užklausą dabar

[recaptcha]

* - privalomi laukai

Kaip pradėti?

1

Atsiųskite mums užklausą

Užpildykite trumpą užklausos formą arba susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu.
2

Rinkitės ir išbandykite kandidatus

Peržiūrėkite Jums pateiktus potencialių, projektui tinkamų specialistų CV ir testuokite Jums labiausiai patikusius
3

Pasirašykite bendradarbiavimo sutartį

Išsirinkus tinkamiausius specialistus, yra suformuojama dedikuota komanda ir pasirašoma bendradarbiavimo sutartis
4

Pradedamas darbas su komanda

Po sutarties pasirašymo, Jums suteikiami visi reikalingi duomenys, kad galėtumėte administruoti savo dedikuotą komandą

Kaip dirba dedikuota komanda?

Dedikuota komanda nėra standartinis darbų perleidimas partneriams (angl. outsourcing) kaip daugelis gali pamanyti. Pasirinkus dedikuotos komandos formavimo paslaugą, Jūs tiesiogiai dalyvaujate tiek jos sukūrime – renkatės ir testuojate siūlomus kandidatus, tiek kasdieniniame darbų administravime – dedikuotos komandos nariai yra tarsi Jūsų įmonės darbuotojai, kurie 100% savo darbo laiko yra tiesiogiai atskaitingi Jums. Tai leidžia Jums visiškai kontroliuoti ir patiems administruoti savo IT projektą bei sekti procesus.

Subūrus reikiamus specialistus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visą numatytą laikotarpį Jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jums patogiu metu, galite bendrauti Skype, Slack ar kitomis programomis, tiesiogiai skirstyti užduotis ir gauti atsakymus apie užduočių būkles. Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja jūsų projektų planavime ir projektavime. Kiekvienas darbuotojas, iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į Jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100% ir gali drąsiai būti pristatomi kaip Jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai. Kad ryšiai būtų dar tvirtesni, skatiname ir gyvus susitikimus. Juos galime organizuoti Jūsų įmonės ofisuose, forminant komandiruotes dedikuotos komandos nariams, arba pas mus, jaukiame „Inkodus“ ofise, Kaune.

Mūsų darbas yra pasirūpinti, jog jums nereikėtų užsiimti ofiso įrengimu ir priežiūra, administracijos darbuotojų ir IT specialistų socialinės gerovės užtikrinimu, bei motyvuojančios aplinkos kūrimu. Visą tai padarysime mes, o Jums tereikės vieną kartą per mėnesį apmokėti sąskaitą. Sąskaitoje jau bus įskaičiuotos dedikuotos komandos narių algos ir mokesčiai, taip pat bus įtraukta minimali komandos išlaikymo marža ir kitos būtiniausios išlaidos. Visos sąlygos, įkainiai ir atsakomybės yra sutariamos iš anksto ir patvirtinamos bendradarbiavimo sutartyje, todėl turite galimybę nuolatos planuoti ir valdyti įmonės sąnaudas.

Esame patikimas partneris, kuris už Jus atlieka visus administravimo darbus ir tokiu būdu suteikia Jums puikias galimybes koncentruotis tik į tiesioginius darbus.