Mūsų istorija

Sveiki! Mes esame Inkodus

Susipažinkime!

Apie įmonę

UAB „Inkodus“ – lietuviško kapitalo į Europą orientuota informacinių technologijų įmonė, įkurta 2012 metais.

Veiklą pradėjome kaip aukštos kokybės programavimo ir technologinius sprendimus teikianti įmonė. Visgi, atsižvelgę į klientų poreikius, šią kryptį pakoregavome ir šiuo metu buriame pačius geriausius IT profesionalus, teikdami įmonėms dedikuotų komandų paslaugas.

Didžiuojamės, kad galime savo klientams pasiūlyti ilgalaikius santykius ir profesionalias paslaugas. Pagrindinis mūsų tikslas – patenkinti klientų lūkesčiai. Todėl įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, veikiame greitai ir lanksčiai, o dedikuotoms komandoms renkamės tik aukščiausią pripažinimą pelniusius IT specialistus.

Didžiausia mūsų įmonės vertybė – tai žmonės esantys mūsų komandoje. Rūpinamės jų gerove ir palankiomis darbo sąlygomis taip garantuodami visada motyvuotus darbuotojus svarbiausiems Jūsų įmonės projektams.

UAB „Inkodus“ įsikūrė pačiame Lietuvos centre – Kaune. Šis miestas yra antras pagal dydį Lietuvoje ir verslininkų ypač vertinamas dėl patogaus susisiekimo su visais šalies regionais ir sparčiai besiplečiančios IT bendruomenės. Kaune yra įsikūręs pagrindiniu Lietuvos technologijų universitetu laikomas Kauno technologijos universitetas, o geriausius specialistus čia surado ir savo veiklą vysto tokios įmonės kaip Devbridge LT, Adform Lithuania, Virtustream LT ir kt.

Lietuva – visateisė Europos sąjungos narė, įsikūrusi pačiame Europos centre. Mūsų šalis taip pat priklauso Šengeno erdvei ir tarptautinei NATO sąjungai, todėl yra itin mėgstama užsienio investuotojų. UAB „Inkodus“, pasirinkusi Lietuvą savo būstinei, gali jūsų verslui garantuoti patikimą partnerystę ir visapusę pagalbą realizuojant Jūsų sumanymus.

Svarbūs faktai apie Lietuvą:
 • valiuta – Euras
 • NATO ir ES narė nuo 2004
 • laiko zona UTC +02:00
 • patogus ir greitas susisiekimas naudojant populiariausių oro vežėjų paslaugas
 • beveik 100% jaunų specialistų kalba užsienio kalba
 • vienas sparčiausių optinis ir belaidis internetas pasaulyje
 • 53,30% lietuvių turi aukštąjį išsilavinimą
Mūsų teikiamos paslaugos:
 • Dedikuotų IT komandų formavimas
 • Interneto svetainių kūrimas
 • El. parduotuvių kūrimas
 • Mobilių aplikacijų kūrimas
 • Techninis projektų administravimas
 • UI/UX dizainas

Mūsų vertybės

Mūsų įmonės vertybė – žmonės, esantys mūsų komandoje. Todėl stengiamės jiems suteikti visas sąlygas darbui ir motyvuoti draugiška atmosfera. Visi darbuotojai mūsų įmonėje yra lygūs, visi turi vienodas teises ir pareigas, mielai dalinasi idėjomis ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Toks požiūris į komandos narius – tai raktas į sėkmę, nes laisvai besijaučiantys ir vidinės motyvacijos turintys darbuotojai visada parodo geresnius ir greitesnius rezultatus.

Pozityvumas ir nuolatinis naujų galimybių ieškojimas yra būdingas visiems, tiek dedikuotose komandose dirbantiems IT specialistams, tiek administracijos darbuotojams. Tikime, kad jei jau esame su jumis susipažinę – Jūs tai pajutote! O jei ne – nekantraujame susipažinti ir pasidalinti entuziazmu!

Mūsų teikiamos paslaugos

Teikiame visas programavimo paslaugas - nuo paprastos reprezentacinės svetainės iki sudėtingų verslo valdymo sistemų kūrimo, verslo procesų automatizavimų, el. prekybos sistemų ir mobilių aplikacijų. Nuo idėjos iki veikiančio produkto.

Dedikuoti programuotojai

Dedikuota komanda – tai specialiai tik Jūsų poreikiams surinkti geriausi IT specialistai, kurie visą darbo laiką skiria tik Jums

Interneto svetainių kūrimas

Programavimo paslauga, skirta sukurti kokybiškai Jūsų veiklos ir paslaugų prezentacijai internete ir mobiliame įrenginyje

El. prekybos sistemų kūrimas

Nuo el. parduotuvės iki įvairių verslo valdymo sprendimų, skirtų pagerinti ir optimizuoti Jūsų prekių realizaciją internete

Mobilių aplikacijų kūrimas

Mobiliems įrenginiams tapus neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, siūlome perkelti savo verslą į savo klientų telefonus

Techninė projektų priežiūra

Užtikriname kokybišką IT projektų techninę priežiūrą ir tobulinimą - naujų papildomų funkcijų programavimą

UI/UX dizainas

Paslauga aktuali tiems, kam reikia unikalaus IT projekto dizaino ar patogios naudoti sistemos projektavimo

Metas pradėti dabar!

Išplėskite savo verslą greitai ir efektyviai su mūsų dedikuota komanda

SUSIKURKITE DEDIKUOTĄ KOMANDĄ DABAR