Skip to main content

Apie mus

UAB „Inkodus“ – lietuviško kapitalo į Europą orientuota informacinių technologijų įmonė, įkurta 2012 metais. Veiklą pradėjome kaip aukštos kokybės programavimo ir technologinius sprendimus teikianti įmonė. Visgi, atsižvelgę į klientų poreikius, šią kryptį pakoregavome ir šiuo metu buriame pačius geriausius IT profesionalus, teikdami įmonėms dedikuotų komandų paslaugas.

Didžiuojamės, kad galime savo klientams pasiūlyti ilgalaikius santykius ir profesionalias paslaugas. Pagrindinis mūsų tikslas – patenkinti klientų lūkesčiai. Todėl įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, veikiame greitai ir lanksčiai, o dedikuotoms komandoms renkamės tik aukščiausią pripažinimą pelniusius IT specialistus.

Didžiausia mūsų įmonės vertybė – tai žmonės esantys mūsų komandoje. Rūpinamės jų gerove ir palankiomis darbo sąlygomis taip garantuodami visada motyvuotus darbuotojus svarbiausiems Jūsų įmonės projektams.

Visi komandos nariai mūsų įmonėje yra lygūs, visi mielai dalinasi idėjomis ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Toks požiūris į komandos narius – tai raktas į sėkmę, nes laisvai besijaučiantys ir vidinės motyvacijos turintys darbuotojai visada parodo geresnius ir greitesnius rezultatus.

Pozityvumas ir nuolatinis naujų galimybių ieškojimas yra būdingas visiems, tiek dedikuotose komandose dirbantiems IT specialistams, tiek administracijos darbuotojams. Tikime, kad jei jau esame su Jumis susipažinę – Jūs tai pajutote! O jei ne – nekantraujame susipažinti ir pasidalinti entuziazmu!

Programavimo paslaugos

Profesionalios programavimo paslaugos.
Greitai suburiama profesionalių IT specialistų dedikuota komanda, kuri įgyvendins visus Jums reikalingus IT sprendimus. Verslo valdymo sistemų kūrimas, verslo procesų automatizavimas, el. prekybos sistemos ir mobilių aplikacijos.
Nuo idėjos iki veikiančio produkto.

Programuotojų komandos

Viena iš stipriausių mūsų savybių yra dedikuotų profesionalių IT komandų formavimas – tik Jūsų projektui surinkti geriausi IT specialistai, kurie visą darbo laiką skiria tik Jums.

Techninė projektų priežiūra

Jūsų projektui dedikuoti IT specialistai užtikrina kokybišką IT projektų techninę priežiūrą ir tobulinimą – naujų papildomų funkcijų programavimą, problemų sprendimą.

Startuolių programavimas

Techninis Jūsų IT idėjų įgyvendinimas. Suburiama reikiamų IT specialistų komanda, kuri įgyvendins Jūsų projekto MVP (angl. „minimum viable product”) arba nuosekliai vystis idėją.

Reikia programavimo paslaugų?

Atsiųskite savo programinės įrangos poreikį
Pateikti užklausą