Skip to main content

Dedikuota programuotojų komanda

Nuosava IT profesionalų komanda | Greita plėtra ir augimas | Išlaidų optimizavimas

Dedikuoti IT specialistai – efektyvi galimybė sukurti arba išplėsti savo IT profesionalų komandą.

Patyrę programuotojai, sistemų architektai, UI/UX specialistai, projektų vadovai pasiruošę greitai prisijungti prie Jūsų ir įgyvendinti sudėtingiausius uždavinius.

Dedikuota programuotojų komanda, skirtingai nei standartinis darbų paskirstymas partneriams (outsourcing), suteikia daug daugiau kontrolės ir galimybės įtakoti darbo procesus. Mūsų IT specialistai visą bendradarbiavimo laikotarpį dirbs tik su Jumis ir Jūsų projektais. 100 proc. efektyvumo, jokio blaškymosi, jokių papildomų projektų – susikaupimas ir dėmesys tik Jums.

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos Jums nereikia įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Visą tai mes jau esame atlikę ir siūlome Jums pasinaudoti mūsų sukurta infrastruktūra – ofisu, darbo vietomis, administracijoje dirbančių žmonių paslaugomis. Visiems kolegoms užtikriname patogią darbo vietą ir darbingą aplinką, tad Jums telieka Jūsų pagrindinė veikla – projekto plėtra, vystymas ir tiesioginis bendravimas su Jums dedikuotų IT profesionalų komanda.

Tai greita ir sklandi plėtra taupanti jūsų įmonės kaštus. Renkantis dedikuotos komandos paslaugą, Jūsų įmonei bus suteikti projekto vystymui reikalingi, aukščiausio lygio IT specialistai ir visas jų darbo laikas, be jokių papildomų išlaidų. Jums nereikės rūpintis techniniais sprendimais, darbo vietų įkūrimu, buhalterių ar administratorių samdymu ir be abejo jų išlaikymu. Investicijos Jūsų verslo plėtrai bus žymiai mažesnės, o tik į esminius darbus sutelktas dėmesys duos greitesnių rezultatų.

Esame patikimas partneris, kuris už Jus atlieka visus administravimo darbus ir tokiu būdu suteikia Jums puikias galimybes koncentruotis tik į tiesioginius darbus.

1

Kaip formuojama ir dirba dedikuota programuotojų komanda?

Dedikuota komanda nėra standartinis darbų perleidimas partneriams (angl. outsourcing) kaip daugelis gali pamanyti. Pasirinkus dedikuotos programuotojų komandos formavimo paslaugą, Jūs tiesiogiai dalyvaujate tiek jos sukūrime – renkatės ir testuojate siūlomus kandidatus, tiek kasdieniniame darbų administravime – dedikuotos komandos nariai yra tarsi Jūsų įmonės darbuotojai, kurie 100% savo darbo laiko yra tiesiogiai atskaitingi Jums. Tai leidžia Jums visiškai kontroliuoti ir patiems administruoti savo IT projektą bei sekti procesus.
2

Kaip administruojami dedikuoti programuotojai?

Subūrus reikiamus specialistus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visą numatytą laikotarpį Jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jums patogiu metu, galite bendrauti Skype, Slack ar kitomis programomis, tiesiogiai skirstyti užduotis ir gauti atsakymus apie užduočių būkles. Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką, bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja Jūsų projektų planavime, projektavime. Kiekvienas darbuotojas iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į Jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100% ir gali drąsiai būti pristatomi kaip Jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai. Kad ryšiai būtų dar tvirtesni, skatiname ir gyvus susitikimus. Juos galime organizuoti Jūsų įmonės ofisuose, forminant komandiruotes dedikuotos komandos nariams, arba pas mus, jaukiame „Inkodus“ ofise, Kaune.
3

Kuo rūpinames mes?

Mūsų darbas yra pasirūpinti, jog Jums nereikėtų užsiimti darbo vietų įrengimu ir priežiūra, administracijos darbuotojų ir IT specialistų socialinės gerovės užtikrinimu, motyvuojančios aplinkos kūrimu. Visą tai padarysime mes, o Jums tereikės vieną kartą per mėnesį apmokėti sąskaitą. Sąskaitoje jau bus įskaičiuotos dedikuotos komandos narių algos ir mokesčiai, taip pat bus įtraukta minimali komandos išlaikymo marža ir kitos būtiniausios išlaidos. Visos sąlygos, įkainiai ir atsakomybės yra sutariamos iš anksto ir patvirtinamos bendradarbiavimo sutartyje, todėl turite galimybę nuolatos planuoti ir valdyti įmonės sąnaudas.

Kaip pradėti?

Atsiųskite mums užklausą

Užpildykite trumpą užklausos formą arba susisiekite su mumis elektroniniu paštu ar telefonu pirminei konsultacijai, poreikio įvertinimui.

Teirautis kainos

Išbandykite pateiktus kandidatus

Peržiūrėkite pateiktus potencialių, projektui tinkamų IT specialistų ir programuotojų CV ir testuokite Jums labiausiai patikusius.

Teirautis kainos

Pasirašykite IT komandos sutartį

Išsirinkus tinkamiausius specialistus, yra suformuojama dedikuota komanda ir pasirašoma bendradarbiavimo sutartis.

Teirautis kainos

Pradėkite darbą su komanda

Po sutarties pasirašymo, Jums suteikiami visi reikalingi duomenys, kad galėtumėte administruoti savo dedikuotą komandą.

Teirautis kainos

Išplėskite savo verslą su dedikuota IT komanda

Atsiųskite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą

Išplėskite savo verslą su dedikuota IT komanda

Atsiųskite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą