Skip to main content

Verslo valdymo sistemos

Verslo procesų optimizavimas ir efektyvinimas | Verslo perkėlimas į el. erdvę | Programavimas
Siųsti užklausą

Verslo valdymo sistemos – efektyvūs darbo įrankiai, siekiantiems suvaldyti įmonės vidaus procesus, suprasti turimą informaciją, optimizuoti gamybos, prekybos, logistikos, paslaugų teikimo kaštus.

verslo valdymo sistemos

Protingas verslo valdymas leidžia padidinti pajamas arba sumažinti procesų išlaidas, bet be protingų įrankių tai atlikti labai sunku. Didelis duomenų srautas, sudėtinga komunikacija ir apskaita paslepia problemines procesų vietas, apsunkina pardavimą, paslaugos teikimą, išbrangina tiekimą, gamybą. Visą tai padeda išspręsti protingai sukurta verslo valdymo sistema (VVS arba angliškai ERP).

Programuoti ar pirkti VVS?

Įvedus į paiešką „verslo valdymo sistemos“ randama daug įvairių sprendinių. Net ir patyrusiam vartotojui yra sunku nuspręsti, kas tinka, o kas ne, sunku net palyginti kelias verslo valdymo sistemas tarpusavyje, nes tai reikalauja didelių laiko resursų ir supratimo. Norint efektyviai pasirinkti sprendimą, pirmiausia reikėtų žinoti savo veiklos procesus. Aiškiai juos apsirašyti, nusipiešti pardavimo, gamybos, paslaugos teikimo kelią, etapus. Tik žinant kaip jūs dirbate, galima ieškoti būdų, kaip darbą efektyvinti. Kuo didesnį dėmesį skirsite planavimui, tuo didesnį efektyvumą ir atsiperkamumą pasieksite su verslo valdymo sistema.

Mūsų įsitikinimu, efektyviausia yra kurti verslo valdymo sistemą, ją programuoti. Tokiu būdų įmanoma VVS funkcionalumą pritaikyti prie jūsų procesų, išspręsti susidariusias veiklos problemas, sukurti įrankį, kuris padeda efektyvinti, o ne verčia atlikti papildomą darbą nenaudingai.

Diegiant jau sukurtą verslo valdymo sprendimą, jums reikės prisitaikyti savo procesus prie sistemos. Reikia suprasti, kad perkama jau sukurta VVS buvo kurta kito klieno poreikiams tenkinti, kitiems procesams spręsti ir jūs, nors ir veikiate toje pačioje rinkoje, nebūtinai dirbate identiškai. Jums nebūtinai kyla tos pačios procesų problemos.

Verslo valdymo sistemų kūrimui idealiai tinka dedikuotos komandos veiklos modelis. Dedikuota komanda leidžia vieno projekto kūrimui priskirti reikiamą specialistų kiekį, kurie programuos ir gilinsis tik į vieno projekto problemas. Dedikuota komanda daug efektyviau atlieka didesnių sistemų kūrimą, labiau įsigilina į veiklos procesus ir kliento poreikius, visą savo darbo laiką skiria tik vienam projektui.

Po verslo valdymo sistemos sukūrimo etapo, visada yra poreikis VVS tobulinti ir adaptuoti naujiems procesams. Dedikuotą IT komandą galima sumažinti ir toliau tęsti darbą su likusiais specialistais, kurie įsigilinę į jūsų projektą nuo pat pradžių.

Verslo valdymo sistema.
Nuo ko pradėti?

1

Išsigryninkite savo verslo procesus

Nusipieškite juos, supraskite kaip dirba jūsų darbuotojai ar kolegos. Ne bandykite įsivaizduoti ar atspėti, o pasiklauskite, išsiaiškinkite, kokios problemos kyla, kur daugiausia laiko sugaištama, kur reikia daugiausia rankinio darbo.
2

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis ir kartu aptarkime verslo valdymo sistemos kūrimo poreikį, įvertinkime kylančias problemas, nustatykime tikslus, kuriuos norite pasiekti, įdiegę verslo valdymo sistemą savo įmonėje. Patarsime ir padėsime suprojektuoti jums reikalingą sprendimą.
3

Programuotojų komandos subūrimas

Atlikę poreikio analizę, tiek jūs, tiek mes žinosime, kokio techninio sprendimo jums reikia, kokių patirčių specialistų turėtume pakviesti į jūsų dedikuotą IT komandą, kad verslo valdymo sistemos kūrimas būtų efektyvus.
4

Verslo valdymo sistemos programavimas

Tik išanalizavę verslo procesus, poreikį ir nusistatę aiškius tikslus, subūrę reikiamus specialistus ir sukūrę VVS architektūrą bei prototipą, galime imtis programavimo darbų ir projekto valdymo Agile metodologijos principu.
5

Darbų tęstinumas

Įdiegę verslo valdymo sistemą, t.y. pritaikę IT sprendimus jūsų veiklos procesų efektyvinimui, toliau analizuojame jūsų veiklos rodiklius ir tobuliname VVS, siekdami maksimaliai minimizuoti laiko sąnaudas ir išplėsti sistemos efektyvumą.

Reikia programavimo paslaugų?

Atsiųskite savo programinės įrangos poreikį
Pateikti užklausą