Skip to main content

E verslas. ES finansavimas e-verslo sprendimams

Veiklos skaitmenizavimui

Artimiausiu metu startuoja ES finansavimo priemonė “E-verslo modelis COVID-19”, kurios tikslas – padėti verslui padidinti savo procesų efektyvumą, diegiant IT sprendimus veiklos skaitmenizavimui ir automatizavimui.

E-verslas puiki galimybė finansuotis įmonės modernizavimo darbus ir padidinti savo konkurencinį pranašumą, o mes padėsime atlikti jūsų verslo sistemos projektavimo ir programavimo darbus.

Siųsti užklausą E verslas projekto programavimo darbams

E-verslo modelis skirtas finansuoti investicijoms į:

Mes padėsime jums pasiruošti, suprojektuoti ir įgyvendinti jūsų verslo optimizavimo projektą. Atliksime jūsų verslo procesų analizę, pateiksime pasiūlymus ir įžvalgas, suprojektuosime e verslo sistemą, ją suprogramuosime ir tobulinsime.

Verslo valdymo sistemos

Elektroninių verslo valdymo sistemų diegimas (programavimas), apimantis verslo procesus: nuo klientų užklausų ir užsakymų, gamybos planavimo, veiklos operacijų fiksavimo ir stebėjimo, veiklos procesų optimizavimo, tiekimo grandinės valdymo ir atsargų optimizavimo, iki pagamintos produkcijos atkrovimo ir išvežimo užsakovui (tik gamybinėms įmonėms);

El. prekybos sistemos

E. parduotuvių sprendimai – programinė įranga, optimizuojanti įmonės valdymo procesus, integruota su esama / naujai kuriama elektronine parduotuve, galimybe formuoti užsakymus (teikiant juos tiesioginei gamybai) bei apdoroti jų vykdymą;

Kiti sprendimai

Programinė įranga / licencijos: esamos įrangos atnaujinimas, kuri derėtų su naujai diegiamų verslo sprendimų įranga, arba naujos įrangos įsigijimas. Įrangos (mobilioms /nutolusioms darbo vietoms) įsigijimo išlaidos. Įmonės konsultacijų paketas. Mokymų paslaugos, susijusios su įdiegtais IT sprendimais.

Numatomos sąlygos ir kriterijai

E verslo sąlygos smulkioms ir vidutinėms įmonėms
Numatyta finansavimo suma 60 mln. Eur.
Vienai įmonei skiriama iki 50 tūkst. Eur.
Finansavimo intensyvumas 90 – 100 proc.
Įmonėje dirba ne daugiau 250 darbuotojų.
Metinė apyvarta iki 50 mln. Eur.
Ne mažiau nei 50 tūkst. Eur. nuosavos produkcijos/paslaugų pardavimų per metus.

Reikia programavimo paslaugų?

Atsiųskite savo programinės įrangos poreikį
Pateikti užklausą