Momentinių vaizdo konsultacijų teikimo programinė įranga

Sukurta programinė įranga momentinių vaizdo konsultacijų teikimo platformai leidžia pritaikyti „uberizacijos“ modelius konsultacijų teikimo versle.

Problema ir poreikis

Pirmo „Covid-19” karantino metu ypatingai išryškėjusi problema – galimybė greitai gauti kompetentingo gydytojo konsultaciją. Apribojus tiesioginių kontaktų galimybei, atsirado ypatinga poreikis turėti galimybę pabendrauti ne tik telefonu, bet ir pradinės vizualios apžiūros galimybes kompiuterio ar mobilaus įrenginio pagalba.

Sukurtos programinės įrangos idėja ir vizija yra momentinė konsultacija, t.y. spręsti eilių problemą, kai vienas specialistas turi didelę laukiančiųjų eilę, tuo tarpu kiti, analogiškos kompetencijos specialistai yra laisvi ir gali suteikti konsultaciją.

Sprendimas

Inkodus komanda sukūrė Microsoft .NET Core ir React pagrindu veikiantį sprendimą, kuris leidžia vartotojui ir konsultantui saugiai registruotis į sistemą, autorizuojant save Smart-ID pagalba. Integruota Stripe mokėjimų surinkimo paslauga, kuri leidžia vartotojui pridėti savo bankinę mokėjimo kortelę ir įvykdyti apmokėjimą už konsultaciją. Saugius vaizdo pokablius užtikrina Twilio integracija. Kadangi tai ne Zoom ar kitos trečios šalies sistema, vaizdo pokalbių duomenys neperduodami socialiniams tinklams.

Momentinių vaizdo konsultacijų teikimo programinė įranga buvo pritaikyta gydau.lt platformai sukurti.

momentinių vaizdo konsultacijų teikimo platforma

Konsultacinės sistemos veikimo principas

Vaizdo konsultacijų teikimo platformos veikimo principas panašus į Uber, Bolt modelius – žmogui prireikus konsultacijos, inicijavus jos paiešką sistemoje, ši išsiunčia sistemines žinutes tuo metu dirbantiems konsultantams. Kiekvienas konsultacijos tipas turi savo kainą, kuri iškarto rezervuojama konsultacijos ieškančio asmens kortelėje. Konsultantui, sureagavus į paiešką, įvyksta vaizdo skambutis – paslaugos suteikimas.

Konsultacijų teikimo sistemos privalumas – galimybė pritaikyti bet kuriai situacijai, kur norima teikti greitas, apmokamas konsultacijas. Konsultantai apmokėjimą gauna tiesiai į savo bankinę kortelę.

Esant poreikiui, sistemą galime modifikuoti, kaip tik jums reikia.

Vaizdo konsultacijų teikimo platformos programinė įranga

  • Sistemą galime modifikuoti pagal jūsų poreikius
  • Įgyvendintas „uberizacijos” modelis
  • Galimybė pritaikyti bet kuriai veiklai
Teirautis
konsultacijų teikimo platforma

Reikia programavimo paslaugų?

Atsiųskite savo programinės įrangos poreikį
Pateikti užklausą