Skip to main content

Hibridinis darbo modelis: darbas ir iš namų, ir iš biuro

Istorijos

Pastarųjų metų įvykiai išmokė darbo rinką greitai prisitaikyti prie pasikeitusios realybės. Susidūrusios su pandemija ir visuotine izoliacija, įmonės griebėsi įvairių sprendimų: vieni jų pasiteisino, kiti – deja ne. Vienas sėkmingiausių pokyčių, kuris šiandien jau tapo kasdienybe, yra hibridinis darbo modelis. Ir naudingas jis ne tik darbuotojams, bet ir darbdaviams.

Hibridinį darbo modelį „Inkodus“ siūlome savo darbuotojams. Žinoma, jei tik jie to nori – mėgėjams laiką leisti biure, jo durys visada atviros. Šiame įraše dalijamės savo pastebėjimais, kokios naudos šis modelis suteikia mums ir mūsų klientams.

Daugiau laisvės – daugiau atsakomybės

Mes tikime, kad puikiai savo darbą gali atlikti tik savo darbu patenkintas ir motyvuotas darbuotojas. Pripažinkime, galimybė rinktis hibridinį darbo modelį tikrai suteikia motyvacijos. Kokio jo nauda darbuotojui?

  • Galimybė dirbti ten, kur patogu: namuose, sodyboje ar paplūdimyje;
  • Mažiau laiko sąnaudų kelionėms į darbą ir iš jo – daugiau laiko šeimai, laisvalaikiui ir sau;
  • Laisvė savarankiškai planuoti užduočių atlikimą ir lanksčiai derinti grafiką;
  • Mažesnės išlaidos: kelionėms į darbą, pietums mieste ir pan.

Skamba išties puikiai, ar ne? Tačiau kaip yra su atsakomybėmis? Iš tikrųjų, dirbdami nuotoliniu būdu, darbuotojai didžiąją dalį atsakomybės prisiima ant savo pečių. Vadovai skiria jiems užduotis ir kontroliuoja terminus, bet suteiktuose rėmuose galima laviruoti. Žinoma, čia veikia papildoma motyvacija: kai esi namuose, norisi darbą atlikti operatyviau, galima lanksčiai planuoti darbo laiką.

Kodėl mes siūlome hibridinį darbo modelį savo darbuotojams?

Reikia pripažinti, kad nuotolinis darbas tinka ne kiekvienam – komandines užduotis atlikti gali būti sudėtinga, be to, darbuotojui reikalingos tam tikros asmeninės savybės, pavyzdžiui, savikontrolė, atsakingumas, punktualumas. Skamba sudėtingai, tačiau praktikoje viskas yra daug paprasčiau ir taikydami šį modelį pastebime, kad taip galime dirbti kokybiškiau ir efektyviau.

Organizacijos kultūrą palaiko susitikimai biure ir bendras tikslas, o galimybė pakeisti darbo aplinką užtikrina gerą nuotaiką, apsaugo nuo perdegimo ir suteikia lankstumo. Mūsų klientai gali pasinaudoti visais šiais komandos privalumais ir įsitikinti – su motyvuotais žmonėmis dirbti ne tik naudingiau, bet ir daug smagiau.

Kuo hibridinis darbo modelis naudingas mūsų klientams?

Savo klientams siūlome dedikuotų specialistų paslaugas, į projektus dažnai įsitraukiame tik apibrėžtoms užduotims atlikti. Tokiame darbe specialisto motyvacija ir operatyvumas turi itin didelę reikšmę. Suteikdami darbuotojams galimybę geriau pritaikyti darbo vietą asmeniniams poreikiams, užtikriname jų motyvaciją ir efektyvų darbą.

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos. Jums nereikia įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Subūrus reikiamus specialistus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visą numatytą laikotarpį jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką, bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja jūsų projektų planavime, projektavime. Kiekvienas darbuotojas iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100% ir gali drąsiai būti pristatomi kaip jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai.

Darbuotojams suteikiama laisvė užtikrina lankstumą, kuriuo gali pasinaudoti klientai. Tikriausiai žinote tą situaciją, kai tiesiog „nėra įkvėpimo? Galima valandų valandas laukti to įkvėpimo kalbinant kolegas ar geriant kavą ofiso virtuvėlėje, tačiau šis laikas nebus produktyvus. Dirbdamas per nuotolį, darbuotojas gali išeiti pasivaikščioti ar padžiauti skalbinius, o prie kompiuterio sugrįš grįžus įkvėpimui. Be to, vieni esame vyturiai, kiti – pelėdos, o pastarieji daug efektyviau dirba vakarais. O ir programavimas tokia jau sritis, kad kai kuriuos darbus turime daryti tada, kai kiti miega, kad nesutrikdytume proceso.

Paprasčiau sakant, hibridinis darbo modelis leidžia mums optimizuoti savo veiklą ir paslaugų teikimą, kad galėtume prisitaikyti prie kiekvieno projekto poreikių ir specifikos. Atraskite šiuolaikines programavimo paslaugas, kurios padės įveikti visus iššūkius.

Išbandykite dedikuotas komandas

Atsiųskite savo poreikį
Pateikti užklausą