Skip to main content

Motyvacinės sistemos nauda įmonėje

Istorijos

Įmonės, kuriose darbuotojams dirbti gera, pasiekia daug geresnių rezultatų. Jų darbuotojai lojalūs, todėl mažesnė personalo kaita, o tai užtikrina sklandesnį ir nenutrūkstamą darbą. Pasitenkinimas savo darbo vieta apsaugo nuo tokių veiksnių kaip perdegimas, padeda lengviau įveikti stresą. Vidinė organizacijos kultūra yra palaikanti, todėl visi iššūkiai sprendžiami efektyviai. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Ne, tai motyvacinės sistemos, kurias „Inkodus“ diegiame tam, kad kartu pasiektume geriausių rezultatų.

Kodėl motyvacija – svarbi?

Visi dirbame dėl užmokesčio ir nereikia to slėpti. Be to, užmokestis taip pat gali puikiai motyvuoti! Vis dėlto, jei tai yra vienintelis „motyvatorius“, jis ilgai neveiks. Našiam darbui ir gerai savijautai darbo vietoje reikalinga motyvacija, o jai skatinti naudojamos įvairios motyvacinės sistemos. Kas tai yra? Įrankis, skatinantis darbuotojus priimti tam tikrus elgesio modelius ar praktiką.

Motyvacinės sistemos veikia kaip tam tikri mainai: įmonė siūlo darbuotojui papildomas naudas, o tai jį motyvuoja dirbti efektyviau, sieti savo profesinę ateitį su įmone, ugdo lojalumą, o galiausiai – tiesiog leidžia jaustis geriau savo darbo vietoje.

Kodėl svarbu motyvuoti darbuotojus? Kai esame motyvuoti, galime pasiekti daug daugiau ir pavyzdžių nereikia toli ieškoti: maratoną laimėti norisi dėl medalio ir garbės, o dėl skanaus pyragaičio kartais galime pervažiuoti visą miestą. Būtent todėl motyvacija ir yra svarbi – turėdami motyvą, galime lengviau pasiekti tikslų, spręsti problemas ar net keisti įpročius. Tai svarbu ir dirbant.

Dedikuota programuotojų komanda ir motyvacijos sistema – kaip tai susiję?

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos. Jums nereikia įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Subūrus reikiamus specialistus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visą numatytą laikotarpį jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką, bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja jūsų projektų planavime, projektavime. Kiekvienas darbuotojas iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100% ir gali drąsiai būti pristatomi kaip jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai.

„Inkodus“ darbas yra pasirūpinti, jog Jums nereikėtų užsiimti darbo vietų įrengimu ir priežiūra, administracijos darbuotojų ir IT specialistų socialinės gerovės užtikrinimu, motyvuojančios aplinkos kūrimu. Visą tai padarysime mes, o Jums tereikės vieną kartą per mėnesį apmokėti sąskaitą.

Kokias motyvacines sistemas taikome „Inkodus“?

Mes tikime, kad tik motyvuoti ir savo darbu patenkinti darbuotojai gali sėkmingai susidoroti net su sunkiausiais iššūkiais. Dėl to motyvacijai skatinti skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų įmonėje svarbus visų įsitraukimas į motyvacinę sistemą, todėl ją skaidome į du lygmenis: bendri (daugumos) poreikiai ir individualūs sprendimai.

Motyvacinės sistemos geriausiai veikia tada, kai yra grupinio darbo rezultatas, todėl visada išklausome idėjų ir esame atviri pasiūlymams. Stengiamės įgyvendinti darbuotojams reikalingas ir naudingas sistemas, suteikiančias papildomos motyvacijos. Skirtingais laikotarpiais jos gali keistis – kaip keičiasi ir darbuotojų poreikiai. Štai keletas pavyzdžių, kokias bendras naudas siūlome: papildomas sveikatos draudimas yra naudingas tiek sprendžiant sveikatos problemas, tiek norite palaikyti gerą savijautą; sporto klubo abonemento kompensavimas skatina sportuoti, gyventi sveikiau ir… jaustis geriau!

Individualią motyvaciją skatiname taikydami hibridinį darbo modelį. Darbuotojas gali pats nuspręsti, kur nori praleisti daugiau laiko: biure ar už jo ribų. Galite dirbti taip, kaip patogiau jums – mums svarbu, kad užduotys būtų atliktos laiku. Hibridinis darbo modelis suteikia daugiau laisvės, tačiau daug investuojame į organizacijos kultūrą, todėl komanda visada suteiks reikalingą palaikymą.

Kartu kurkime vietą, kurioje dirbti gera!

Išbandykite dedikuotas komandas

Atsiųskite savo poreikį
Pateikti užklausą