Skip to main content

Stalius įdarbina programuotoją. Kodėl visi turime dirbti savo darbą?

Istorijos

Šiais, kompiuterinių sistemų ir technologijų laikais, kuomet ne tik stambusis, bet ir smulkus verslas žengia link skaitmenizacijos, kiekviena įmonė susiduria su dilema – ar reikia turėti savą, įmonėje įdarbintą programuotoją, kuris rūpinsis visais procesais. Ar pasamdytas žmogus jau savaime yra skaitmeninio verslo sprendimas? Kiekvienam šiuolaikiniam verslui IT specialistas, kaip ir internetinis puslapis ar mobili aplikacija, reikalingas, tačiau kaip pasielgti, kaip rasti geriausią kandidatą, o kartu ir sutaupyti bei efektyviai vykdyti veiklą?

Ar teisinga samdyti ne savo verslo specialistus?

Įsivaizduokite, jog esate stalius ir norite turėti savo internetinį puslapį, ten gauti užsakymus, bendrauti su klientais ir dalį savo veiklos vystyti būtent skaitmeninių technologijų pagalba. Arba esate logistikos, prekybos verslo vadovas su tais pačiais lūkesčiais – persikelti „į internetą“. Gal jūsų verslui kaip tik reikia mobiliosios programėlės, kuri būtų naujiena šalyje? Rodos, pats paprasčiausias sprendimas yra pasisamdyti programuotoją ir visas darbas atliktas. Tačiau ar tikrai programuotojo etatas yra tai, ko reikia jūsų verslui? Jei galvojate, kad prie kompiuterio pasodintas IT specialistas atliks visus tolimesnius reikalingus žingsnius, jūs klystate.

Specialistai gali patvirtinti, jog klaidinga nuomonė ir praktika samdyti ne savo verslo specialistą ir tikėtis, kad jis atliks viską, padengs visas procesų roles. Visų pirma, į procesus turėsite įsitraukti ir jūs, tad gaišite savo, kaip vadovo laiką. Antra, programuotojas, sukūręs jums mobiliąją programėlę ar puslapį, tikrai jos neužpildys tekstais, prekėmis, interakcijomis, nepriims užsakymų ir neparinks paveikslėlių bei temų. Visa tai – jau kito žmogaus darbas. Ką tuomet veikia jūsų pasamdytas programuotojas?

Vietoj to, kad nuolat mokėtumėte programuotojui, kuris gali ne visada turėti veiklos, o kiti, šalutiniai darbai jam neturėtų būti skirti, yra kitų alternatyvų, kurios yra gerokai pigesnės ir efektyvesnės.

Kokią optimalią ir efektyvią išeitį pasirinkti?

Vietoj to, kad priimsite brangų ir neefektyvų sprendimą samdyti ne savo verslo specialistą pilnu etatu ir sodinsite jį prie kompiuterio dirbti pačius įvairiausius darbus, pagalvokite, jog galite turėti „salės pagalbą“ tada, kai jos iš tiesų reikia. Juk programuotojų darbas yra programuoti, sukurti sistemą ir ją palaikyti, o ne nudirbti visus darbus su kompiuteriu.

Pavyzdžiui, mūsų įmonė „Inkodus“ teikia programinės įrangos kūrimo, verslo valdymo sistemų, dedikuotų programuotojų, programavimo ir ilgalaikio projekto vystymo paslaugas. Suburiami jūsų verslui reikalingas kompetencijas turintys programuotojai, jums reikalingo dydžio komanda, kuri pasirūpina idėjų įgyvendinimu, įdiegia reikiamas sistemas, programuoja, paruošia įrankius tolimesniam jūsų darbui, o taip pat gali prižiūrėti ar atnaujinti sistemas, konsultuoti.

Dedikuotos komandos leidžia smarkiai pagreitinti įmonės plėtrą išvengti streso dėl tinkamų darbuotojų paieškos. Jums nereikia įrenginėti darbo vietų, samdyti papildomų administracijos darbuotojų ir atlikinėti personalo atrankas. Subūrus reikiamus specialistus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visą numatytą laikotarpį jums suteikiama galimybė tiesiogiai bendrauti su savo komanda ir ją administruoti. Jūsų patogumui, komandos nariai kasdien registruoja darbo laiką, bei atliktus darbus ir pagal poreikį dalyvauja jūsų projektų planavime, projektavime. Kiekvienas darbuotojas iš Jums skirtos dedikuotos komandos, į jūsų įmonės veiklą įsitraukia 100% ir gali drąsiai būti pristatomi kaip jūsų įmonės specialistai, pilnaverčiai įmonės darbuotojai.

Įsigijus tokias paslaugas, jums jau nebereikia sukti galvos apie programuotojo etatą arba kaip įveiklinti neefektyviai pasamdytą darbuotoją. Jo vietoje galite turėti svetainės administratorių ar kitą darbuotoją, kuris stebės užsakymus ir jais pasirūpins, rengs svetainei tekstus ir juos talpins, prižiūrės ir atnaujins informaciją, tačiau tam nereikės programavimų įgūdžių, o tik informacinio raštingumo žinių.

Būtent dedikuotų komandų sprendimas yra efektyvus, nebrangus, o kiekvienas savo srities profesionalas gali dirbti tuos darbus, kuriuos jam leidžia kvalifikacija. Jums tereikia pateikti savo programinės įrangos poreikį ir galimą projekto piniginę vertę, o visais kitais sprendimais pasirūpina mūsų komanda.

Išbandykite dedikuotas komandas

Atsiųskite savo poreikį
Pateikti užklausą